ČNS Praha, 62. aukce

Lipsko (Leipzig) 1884 - znak ve věnci

Položka 2595
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Docílená cena: 1 200 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Lipsko (Leipzig) 1884 - znak ve věnci, opis/ spolkový trubač s praporem, opis, Sign.Helfricht, nepuncovaná Ag klipa 36x36 mm, 27.548g, dr.hr., dr.rysky, patina

Zachovalost: 1/1-