Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Andrieu, Denon a Jaley - medaile na vítězný rok 1807 - poprsí zprava, opis / Niké věnčí orla na blesku, monogram, Sign., zn."Bronze", 40mm, Zeitz.95, patina