ČNS Praha, 62. aukce

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. -

Položka 2441
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941

Zeměděl.rada pro Království české - Za zásluhy b.l. - český lev, česko-něm.opisy/ česko-něm.nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 42mm, 23.978g, dr.hr., nep.rysky