ČNS Praha, 62. aukce

Svatý Jan Nepomucký zleva / 9-řádkový německý nápis

Položka 1333
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Praha - metropolitní chrám svatého Víta

Svatý Jan Nepomucký zleva / 9-řádkový německý nápis, 1829, Nesign., lité železo 27mm, 5.431g, Přib.575b, krásná patina