ČNS Praha, 62. aukce

Oppl - tolarová pamětní medaile 2000 - poprsí mírně

Položka 1309
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 4 800 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Oppl - tolarová pamětní medaile 2000 - poprsí mírně zprava, opis / znak s řádem Zlatého rouna, opis, Sign., Nepunc.(Ag900), 39mm, 28.641g, skvrnky, rysky

Zachovalost: Proof