ČNS Praha, 62. aukce

Válková - "1/4 tolarová" pamětní medaile 1628/1993 -

Položka 1308
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 1 100 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Válková - "1/4 tolarová" pamětní medaile 1628/1993 - poprsí zprava, opis / frýdlantský znak, opis, Sign., Punc., Ag 900, 28mm, 8.046g R!