ČNS Praha, 62. aukce

Jauner - AR medailka na stříbrnou svatbu 10.1.1903 -

Položka 1272
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Pátek 4.4.2014, 22:00:00.

Auersperg, František Josef a Vilemína Kinská

Jauner - AR medailka na stříbrnou svatbu 10.1.1903 - dvojportrét zprava, opis / dva znaky pod korunou na plášti, opis, Sign., Punc., 29mm, 10.623g, původ.etue