Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
František II., 1792 - 1835
Vassallo - návrat císaře do Milána v prosinci 1815 - poprsí zleva, opis / Lombardie zdraví císaře na koni, opis a nápis, Sign., Ag 43mm, 34.959g, H.3437, patina