Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Medaile a odznaky dělnických tělovýchovných jednot
Praha 1912 - I.veřejné cvičení XIV.okresu DTJČ 28.6., Sign.Karnet-Kyselý-Žižkov, hliník 19x38 mm s jehlicí, patina