Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Žatec 1869 - svěcení praporu střeleckého spolku 6.VI. - městský znak, opis/ 8-řádk.nápis ve věnci, Nesign., cín 34mm s původním raženým ouškem, dr.hr., patina