Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Mnichov b.l. - neudělená sportovní dekorace, Sign. Deschler u.Sohn, zlacený a modře smaltovaný kříž 68x68 mm se závěsem, bez stuhy, nepůvodní etue