Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Hasičské medaile, plakety a odznaky
Jindřichův Hradec b.l. - Za dvacetipětiletou službu, Sign.Kettner, bronz 39 mm, pěkná patina, téměř