Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Strážnice
Šmakal - svěcení budovy stát. českého gymnasia 1899 - tabulky desatera, městský znak, opis na stuze/ 6-řád. nápis, Sign., měď 34mm, pěkná patina, téměř