Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Steyr
Zimpel - jubilejní průmyslová a živnost. výstava 1908 - městský znak, opis / nápis ve věnci a opis, Sign., Punc., zlacené stříbro 50mm, 41.524g, pěkná patina