Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Kroměříž
Pichl a Anýž - Hospodářsko průmyslová výstava 1925 - kovář u kovadliny, výstavní atributy, pohled na město a nápis, Sign., zlacený bronz 77x70 mm