Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Šejnost Josef, 1878 - 1941
Tomáš Baťa - AE malá medaile k padesátinám 1926 - poprsí zleva, nápis / 3-řádkový nápis ve čtvercovém orámování, Sign., patin.bronz 30 mm, pouze 8ks RRR!