Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Ronai Miroslav, 1957 -
Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 - poprsí zprava, vročení, opis / průčelí Stavovského divadla, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina