ČNS Praha, 61. aukce

Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 -

Položka 2441
Vyvolávací cena: 80 CZK
Docílená cena: 120 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Ronai Miroslav, 1957 -

Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 - poprsí zprava, vročení, opis / průčelí Stavovského divadla, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina