ČNS Praha, 61. aukce

Dr.Karel Lind - AR portrétní medaile 1891 - poprsí

Položka 2437
Vyvolávací cena: 7 000 CZK
Docílená cena: 7 000 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Pawlik František Xaver, 1865 - 1906

Dr.Karel Lind - AR portrétní medaile 1891 - poprsí zleva, opis, vročení/ alegorie, latinský opis, Sign., Punc., 58mm, 75.882g, nep.hr., nep.rysky, patina R!