ČNS Praha, 61. aukce

Praha - návštěva Čechů amerických 1885 - Národní

Položka 2432
Vyvolávací cena: 300 CZK
Docílená cena: 400 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Kříž Václav, 1830 - 1887

Praha - návštěva Čechů amerických 1885 - Národní divadlo, opis / americká orlice, paprsky s hvězdami, opis, Sign., cín 37 mm, MZČ.164/24, pěkná patina