Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Knobloch Milan, 1921 -
Marie Terezie - AR pamětní medaile b.l. (cca 2010) - poprsí zpředu, opis/ replika reversu pražského groše, Sign., Punc., 50mm, 42.083g, kapsle, dřevěná etue