ČNS Praha, 61. aukce

Marie Terezie - AR pamětní medaile b.l. (cca 2010) -

Položka 2429
Vyvolávací cena: 800 CZK
Docílená cena: 800 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Knobloch Milan, 1921 -

Marie Terezie - AR pamětní medaile b.l. (cca 2010) - poprsí zpředu, opis/ replika reversu pražského groše, Sign., Punc., 50mm, 42.083g, kapsle, dřevěná etue

Zachovalost: Proof