ČNS Praha, 61. aukce

ČSPDP - menší stříbrná medaile na 50 let spol. 1987 -

Položka 2425
Vyvolávací cena: 1 200 CZK
Docílená cena: 2 800 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Harcuba Jiří, 1928 -

ČSPDP - menší stříbrná medaile na 50 let spol. 1987 - Loreta v Praze na Hradčanech, vročení, opis / český lev, opis, Sign., Punc., Ag 38mm, 44.899g, patina R!