ČNS Praha, 61. aukce

Kristus zleva jako Salvator Mundi

Položka 2422
Vyvolávací cena: 6 000 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Dadler Šebestian, 1586 - 1657

Kristus zleva jako Salvator Mundi, opis / andílek a 6-řádkový nápis, b.l., Sign.SD, Ag 40mm, 15.926g, nep.vady razidla, krásná patina, grafitti, téměř R!