Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Praha - klášter Křížovníků s červenou hvězdou
Šmakal - hliníková pamětní medaile 22.10.1902 - pohled na budovy kláštera / emblém, květiny, datum, Sign., 33 mm, Přib.382, nep.vady mat., patina, téměř