ČNS Praha, 61. aukce

Šmakal - hliníková pamětní medaile 22.10.1902 -

Položka 1099
Vyvolávací cena: 180 CZK
Docílená cena: 180 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Praha - klášter Křížovníků s červenou hvězdou

Šmakal - hliníková pamětní medaile 22.10.1902 - pohled na budovy kláštera / emblém, květiny, datum, Sign., 33 mm, Přib.382, nep.vady mat., patina, téměř