Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Praha - metropolitní chrám svatého Víta
Svatý Jan Nepomucký zleva / 9-řádkový německý nápis, 1829, Nesign., lité železo 27mm, 5.431g, Přib.575b, krásná patina