Příjem limitů končí:Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Milán - katedrála - založena 1386
Putinati - chrám a latinský opis / chrám, bez opisu, Sign., měď 47mm, 51.748g, vlas.rysky, krásná patina