ČNS Praha, 61. aukce

AR menší jeton - horský hotel Raxalpa 25.6.1893 -

Položka 1033
Vyvolávací cena: 1 100 CZK
Docílená cena: 1 900 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Arcivévoda Otto František Josef, 1865 - 1906

AR menší jeton - horský hotel Raxalpa 25.6.1893 - poprsí mírně zleva, opis / hotel v horách, 3-řádkový nápis, Nesign., Punc., 24mm, 5.172g, pěkná patina