Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Leisek - 500 let připojení Terstu k monarchii 1882 - poprsí zprava, ital. opis / znak, 8-řádk. nápis, příď lodi, opis, Sign., Punc., Ag 54mm, 62.365g, patina R!