ČNS Praha, 61. aukce

Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy -

Položka 1013
Vyvolávací cena: 600 CZK
Docílená cena: 1 400 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Tautenhayn - náhrada státu za hospodářské zásluhy - hlava zprava, latinský opis / český nápis ve věnci, Sign., Punc., Ag 41mm, 35.008g, ČS.1544, nep.rysky