Probus, 276 - 282
AE Antoninianus, Rv:"CONCORD.MILI.", stojící císař a Concordia, zn."PXXT.", podob. jako S.3246, RIC.325 - Ticinum - blíže nedat., exc., pův.postříbření, patina