Česká republika, 1993 -
Zl.Koruna - 950 let první písemné zmínky o Chebu 2011 - pohled na město, opis/ zemské znaky, opis, Nesign., Punc., Au 585, 20mm, 3.544g, etue, certifikát (č.118)