ČNS Praha, 60. aukce

Charvát - 600 let Staroměstského orloje 2010 - část

Položka 377
Vyvolávací cena: 16 000 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Česká republika, 1993 -

Charvát - 600 let Staroměstského orloje 2010 - část orloje, opis / svatý Petr, smrt, opis, Sign., Punc., Au999, 28mm, 15.579g, kapsle, etue, text

Zachovalost: Proof