ČNS Praha, 60. aukce

H.Válková - Albrecht z Valdštejna - pětidukát 1993 -

Položka 367
Vyvolávací cena: 23 000 CZK
Docílená cena: 26 000 CZK

Česká republika, 1993 -

H.Válková - Albrecht z Valdštejna - pětidukát 1993 - poprsí zprava, opis / frýdlantský znak, opis, Sign., Punc., Au987, 28mm, 17.436g, vl.rysky RR!

Zachovalost: Proof