ČNS Praha, 60. aukce

Kolářský - dukát 1970 - 100 let narození V.I.Lenina -

Položka 365
Vyvolávací cena: 6 000 CZK
Docílená cena: 12 000 CZK

Československo, období 1945 - 1992

Kolářský - dukát 1970 - 100 let narození V.I.Lenina - hlava zleva, opis / stylizované panoráma Prahy, opis, Sign., Nepunc., Au 986, 20mm, 3.593g, k.54