Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Československo - odznaky branných organizací
Svaz národní revoluce 1918 - 1945 - 1948, Sign.Březa/ Šebek-Jablonec, hliník 14x24 mm s jehlicí, patina