ČNS Praha, 60. aukce

Medaile za zásluhy o lidové milice - 2.třída

Položka 2943
Vyvolávací cena: 80 CZK
Docílená cena: 80 CZK

Medaile za zásluhy o lidové milice - 2.třída, VM.54b, Sign.JH (Heyduk), stužka s miniaturou

Zachovalost: 1/1/1