ČNS Praha, 60. aukce

Medaile za zásluhy o lidové milice - 1.třída

Položka 2942
Vyvolávací cena: 200 CZK
Docílená cena: 200 CZK

Medaile za zásluhy o lidové milice - 1.třída, VM.54a, Sign.JH (Heyduk), stužka s miniaturou

Zachovalost: 1/1/1