Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Velká stříbrná medaile za statečnost, Marko.234a, VM1.5-XII-C, Sign.Kautsch, velké hrany, vlas.rysky, patina, bez kroužku a stuhy