ČNS Praha, 60. aukce

Brno b.l. (před 1918) - Lutzwerk - Rakouský svaz

Položka 2849
Vyvolávací cena: 50 CZK
Docílená cena: 50 CZK

Odznaky

Brno b.l. (před 1918) - Lutzwerk - Rakouský svaz kováků, Sign.Karnet-Kyselý-Žižkov, hliník 18x27 mm s jehlicí, patina

Zachovalost: 1