Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Odznaky
Brno b.l. (před 1918) - Lutzwerk - Rakouský svaz kováků, Sign.Karnet-Kyselý-Žižkov, hliník 18x27 mm s jehlicí, patina