Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Johnson - návštěva Jana Pavla II. 21.-22.4.1990 - poprsí zprava, opis / osobní znak papeže, opis, Sign., zlacený bronz 50 mm, původní etue