Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Gottwaldov
VÚGPT - Výzkumný ústav gumárenských a plastikářských technologií 1952/1972, Nesign., bronz 50 mm, dr.hr., dr.rysky, patina