Příbor - pobočka ČNS
125 let města a 20 let pobočky ČNS v Příboře 1976 - pohled na náměstí, znak, opis / styl. moravská orlice a opis, Sign., Punc., Ag900, 33mm, 6.701g, BK.2, pat.