ČNS Praha, 60. aukce

Kolářský - 1000 let Staré Plzně 1976 - líc Jaromírova

Položka 2736
Vyvolávací cena: 80 CZK
Docílená cena: 0 CZK

Plzeň - pobočka ČNS

Kolářský - 1000 let Staré Plzně 1976 - líc Jaromírova denáru, opis/ rub Jaromírova denáru, opis, Nesign., Nepunc., Ag(?), 27mm, 4.222g, BK.5, patina, téměř