Arcivévoda Rudolf, 1858 - 1889
Nesign. - poprsí císaře Fr.Josefa I. zprava, opis / poprsí arcivévody Rudolfa zprava, opis, bronz 22 mm s původním raženým ouškem, skvrna, patina