Zednářské medaile a jetony
ČSR 1920 - Lessingova lóže u tří kruhů, Sign.Rigele, patinovaný bronz 50 mm s přiletovaným ouškem a dvěma závěsnými kruhy, dr.hr., dr.rysky, skvrna, patina R!