ČNS Praha, 60. aukce

Praha VIII. b.l. - Vzdělávací a podp. spolek Hruška

Položka 2639
Vyvolávací cena: 150 CZK
Docílená cena: 150 CZK

Smaltované odznaky

Praha VIII. b.l. - Vzdělávací a podp. spolek Hruška, Nesign., smaltovaný bronz 30x23 mm s nepův. jehlicí, poškozený smalt

Zachovalost: 2