Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Smaltované odznaky
Praha VIII. b.l. - Vzdělávací a podp. spolek Hruška, Nesign., smaltovaný bronz 30x23 mm s nepův. jehlicí, poškozený smalt