Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Smaltované odznaky
Československý svaz dělnických turistů b.l., Sign. Karnet-Kyselý, zlacený a smaltovaný bronz 21 mm se zavíracím špendlíkem