Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Smaltované odznaky
Brno 1888 - Spolek průmyslových úředníků, Nesign., smaltovaný bronz 42 mm s nepůvodní jehlicí, mírně poškozený smalt R!