Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Smaltované odznaky
ČSSTA (Československá strojnětech. akademie) b.l., Sign.RJ, Punc. Ag900, smaltované stříbro 14x15 mm s jehlicí