ČNS Praha, 60. aukce

Vídeň - AR kalendářní medaile na rok 1933 - sedící

Položka 2602
Vyvolávací cena: 400 CZK
Docílená cena: 440 CZK

Kalendářní medaile a medailky

Vídeň - AR kalendářní medaile na rok 1933 - sedící Saturn, vročení, kalendář/ znam.zvěrokruhu, kalendář, ozn.minc. Nesign., Punc., 40mm, 18.440g, patina