Příjem limitů končí:Pátek 13.9.2013, 12:00:00.
Velká Británie
Horatio W. Nelson - pamětní medaile 1897 - poprsí čelně, opis a nápis / vlajková loď Foudroyant, opis Nesign., bronz 38 mm, dr.hr., pěkná patina